Moja lista życzeń

środa, 17 grudnia 2014

niedziela, 14 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa Spectry i ... tajemniczego osobnika

Hej!
Na początku chciałam podziękować moim kochanym obserwatorom za to, że mnie wspierają i ukazują na prawdę urocze komentarze. Ciepłe i podnoszące na duchu. Szczególnie chciałam podziękować olka123 której ciepły komentarz pobudził mnie do działania. A oto i zdjęcia!

OMG!!! Co te lalki wyprawiają!? Clawdeen nie będzie zbyt zadowolona... Ale nic jej o tym nie mówmy... Dobrze czasem podpadszeć moje lalki.
Jeszcze raz z całego serca dziękuję wam za ciepłe komentarze!
Pa, Pa, Kochani!

piątek, 12 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa Spectry za pomocą Webcam Toy

Hej!
Wiem, że długo się nie odzywałam, ale po prostu braknie mi na to czasu. Nie mogę też wiecznie wykręcać się szkołą, jest druga strona medalu- braknie mi pomysłów na posty. Nie wiem o czym mam pisać, jestem w pułapce. Szczerze mówiąc to nie mam zbytnio o czym pisać, piszę o lalkach, które posiadam, a nie są to lalki kolekcjonerskie typu np. Pullip. Ma tylko monsterki i... to nie są takie lalki kolekcjonerskie jakie posiadają prawdziwe blogerki. Nie myślcie, że się tylko nad sobą użalam, bo to prawda. Ale jeśli i tak pewnie macie to w nosie i ignorujecie to(nie obrażając tych, którzy to czytają) to przejdę od razu do zdjęć.

"Na niektórych zdjęciach znajduje się moja osoba i proszę o niewykorzystywanie tych zdjęć w obraźliwy sposób i bez mojej zgody."
Jeśli wy macie jakieś pomysły na dalsze posty, to piszcie je w komach i wysyłajcie do mnie:
e-mail: ada-owczarz@wp.pl
Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i życzę miłego wieczoru.
P.S. Reklama mojego bloga, sądzę, że dobrze wygląda. ;-)
Buziaczki kochani!
                                                                                                                    Adrianna Owczarz "Adullka"