Moja lista życzeń

sobota, 26 grudnia 2015

Rzadko, rzadziej, zawieszenie

HeY!

Moim drodzy na pewno zauważyliście, że posty są dodawane coraz rzadziej. Nie jest to tylko wina szkoły. Mam aktualnie dużo rzeczy na głowie i... Nie mam pomysłów. Wypalałam się i wam o tym już pisałam. Nie ZAWIESZAM bloga, po prostu będę bardzo rzadko dodawać posty. Muszę teraz odpocząć... Pozbierać myśli... Jednak zakładka z The Sims 4 będzie aktywna, może nie cieszy się dużą popularnością, ale mam na nią ciekawy pomysł. Nie mówcie teraz, że już nie lubię lalek i zajmuję się teraz The Sims 4. Po prostu do zrobienia sesji potrzeba więcej czasu, poświęcenia i stale napływających pomysłów. Jest to tak samo ja Simsy formą relaksu, ale bardziej czasochłonnego i męczącego. Podczas robienia sesji jedna trochę się męczę... Wiecie ustawianie, przestawianie, wybieranie najlepszych i późniejsza obróbka.
Jeśli ktoś może mi pomóc w sposób nadesłania pomysłu to proszę się ze mną skontaktować. Formy kontaktu macie podane u mnie w zakładce "kontakty". Możecie też do mnie pisać na Facebooku bloga, którego rzadziej używam lub na moje prywatne konto.
Nie mówię, że teraz nie będzie postów, ale... Sami wiecie. Już wszystko mam nadzieję wyjaśniłam to czas jeszcze na ogłoszenie.
18 grudnia była rocznica przybycia Mellody do mnie. Z tej okazji miał powstać post, ale... Prace nad nim jeszcze trwają i szybko raczej go nie opublikuję. Tak tylko chcę, żebyście wiedzieli.

To tyle na dziś!
Narazka! Pa, Pa! See you again...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz